İlim Kalıp

  • İlim Kalıp
E-mail:info@ilimkalip.com.tr
Telefon:+90 0236 233 11 16
Web:www.ilimkalip.com.tr
Adres:Evrenos Mah. Evrenos küme evleri No:14/A Yunusemre/Manisa

İlim KalıpFirmamız 2007 yılında Kenan Evren Sanayi sitesinde İlim Kalıp İmalat Sanayii ve Tic. Ltd. Şti adı altında kurulmuştur. İlim kalıbın başlıca konusu sac şekillendirme ve kesme (trim) kalıplarının imalatının yanı sıra tasarımı tamamlanmış parçaların işleme proseslerini kusursuz şekilde yerine getirmesidir. Kadromuzda konusunda uzmanlaşmış mühendis, tekniker ve teknik elemanlar yer almaktadır.

İlim kalıbın asıl çalışma konusu; ana sanayiye doğrudan üretim yapmak, Türkiye ve Manisa sanayisine destek vermektir. Saç aksamını pres halde basan kalıplar imal edilmektedir. Ağırlıklı olarak beyaz eşya sektörüne hitap edilmekte, kendi bünyesinde üretilen kalıplar ile ayrıca fason mal üretimi de gerçekleşmektedir.

Neden biz...?

Doğru, dürüst, güvenilir ve yenilikçi bir kuruluş olmanın sorumluluğunu taşıyoruz. Kalıp imalatı, saç kalıp tasarım ve üretimi konularında sektörümüzle ilgili teknoloji ve yenilikleri yakından takip ediyoruz. İnsan ve lojistik kaynaklarımızın yetkinliğini sürekli sağlıyor ve müşterilerimizle çözüm ortaklığı bilinci içinde çalışıyoruz.

Profesyoneliz...

İşimizde ciddiyiz...

Çeliğe Kaliteyi İşliyoruz...

Vizyon - Misyon

Sac metal kalıpçılığında oluşan bilgi birikimini ileri teknoloji kullanarak insana ve çevreye saygılı mühendislik hizmetlerini hızlı ve kaliteli şekilde firmalara sunan, teknolojinin kullanımını ve yaygınlaşmasını sağlayan, üretim verimliliğini iyileştirerek şirketlerin karlılık oranlarını artıran ve sektördeki gelişmelere öncülük edecek, yön gösterecek uzman mühendislik firması olmak.